NOWATOR w Hrubieszowie

Hrubieszowski Dom Kultury oraz Miasto Hrubieszów zapraszają na koncert rapera i wokalisty NOWATOR , który odbędzie się 20 września 2020 r. godz. 18.00Rynek Hrubieszów podczas wydarzenia Rubienalia 2020.

Po kilku miesiącach przerwy powracają koncerty i wydarzenia kulturalne w naszym mieście. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa będzie można obejrzeć żywiołowy i energetyczny koncert NOWATORA – po raz pierwszy w Hrubieszowie!

NOWATOR – czyli Paweł Lipski, polski raper, wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny, pochodzący z Opoczna. Reprezentant Camey Records, ma na swoim koncie cztery Złote i jedną Platynową płytę. Jest autorem takich hitów, jak „Z Lewa Do Prawa”, „Co Tu Jest Grane”, „Wrócę Nad Ranem”, „Spadam Stąd”, a także ponadczasowego singla „Moja Panienka”. Łącznie jego utwory w serwisach streamingowych, zgromadziły ponad 100 000 000 wyświetleń, jednocześnie regularnie pojawiając się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych (RMF Maxxx, Eska, TVN, Polsat, 4fun.tv, Polo TV). Rocznie koncertuje w ponad 100 miejscowościach w Polsce, Europie i USA.

NOWATOR współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Onar, Pezet, Borixon, Lerek, Chiwas, Jeden Osiem L, Ten Typ Mes, Pih, Mezo oraz Donatan.

FB: www.facebook.com/Nowatormusic
Inst.: www.instagram.com/nowatormusic
www.camey.pl

W związku z pandemią COWID-19 zalecamy przestrzeganie reżimu sanitarnego, zachowanie dystansu społecznego i dezynfekcję rąk (dokładne wytyczne w załączniku)

Zapraszamy!

 

UWAGA!!!
W załączeniu publikujemy procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas koncertu oraz oświadczenia niezbędne do uczestnictwa w wydarzeniu.
Prosimy o zapoznanie się z nimi, wypełnienie i ich przestrzeganie dla naszego wspólnego dobra.

<<PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA>>
<<OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA>>