Hrubieszowski Festyn Militarny – Galeria

W minioną sobotę, 29 czerwca 2019 odbył się festyn miejski połączony z obchodami 25-lecia istnienia 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Wielką gratkę tego dnia mieli miłośnicy militariów. Można było podziwiać pokazy skoków spadochronowych oraz prezentację sprzętu bojowego i uzbrojenia. Dużą popularnością cieszyła się też strefa relaksu i aktywności animatorów Hrubieszowskiego Domu Kultury.
Od godz 16.00 do 20.00 odlotowy HaDeK zapraszał do wspólnych zabaw, animacji i relaksu. Każdy mógł się zmierzyć z nietuzinkowymi zadaniami, sprawdzić swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego i wziąć udział w zdrowej rywalizacji. Na uczestników czekały m.in.: Lasery, Snajper, Małpi tor, Giga scrabble, Maxi szachy, Bańki mydlane. Po raz pierwszy odbyła się gra terenowa „Z rodziną przez świat”.

Gra polegała na przejściu trasy, którą przygotowali animatorzy z HaDeKu. Na terenie festynu znajdowały się punkty, gdzie czekały na rodziny zagadki i zadania do wykonania. Była to świetna okazja do sprawdzenia swojej orientacji w terenie, a przy okazji pobudzenia swojej kreatywności. Wiele frajdy i uśmiechu przyniosły konkurencje indywidualne o tajemniczo brzmiących nazwach: „Słoń Trąbalski”, „Spagetti”, „Wodnik Szuwarek”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, wszystkie uśmiechy, pozytywne emocje i cudownie spędzone popołudnie.
Pozdrawiamy
Odlotowi animatorzy HaDeKu.