Materiały video

Materiały zrealizowane przez widzów i uczestników wydarzeńWybrane wydarzenia, koncerty, spektakle i wiele innych

Film jako doskonały nośnik na którym możemy pokazać wszystko co działo się w życiu Hrubieszowskiego Domu Kulty zagościł u nas na stałe już bardzo dawno temu.

Nagrywali i nagrywają filmy wszyscy… mali i duzi, dziennikarze, rodzice, dziadkowie, opiekunowie, uczestnicy wydarzeń i postronni obserwatorzy.

Zapisu wydarzeń na przestrzeni lat, które minęły pod szyldem HDK nie sposób przedstawić w kilku czy nawet kilkunastu filmach. Dlatego nie silimy się by pokazywać wszystkiego co u nas się działo i dzieje.

Każdy kto czynnie bierze lub brał udział w wydarzeniach, wie jak wiele oferuje HDK. Jak wymyślić gotowy scenariusz na połączenie zabawy, edukacji kulturalnej integracji i aktywizacji społecznej? Trudno, niemniej staramy się to zrobić co dnia, wywołując uśmiech oraz poczucie mile spędzonego czasu w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Dlatego też zapraszamy i serdecznie zachęcamy  do nagrywania wydarzeń, koncertów, imprez okolicznościowych i wszelkich form działalności HDK. Jeśli mają państwo ochotę prosimy przesyłanie swoich filmów do nas.

Materiały video należą do autorów publikacji i zostały wykorzystane w ramach promocji wydarzeń kulturalnych i społecznych Hrubieszowskiego Domu Kultury. Są to wybrane losowo realizacje video, nie mają na celu promocji żadnego z autorów. Hrubieszowski Dom Kultury nie odpowiada za treści przedstawione na filmach i nie miał wpływu na ich kształt oraz formę. Jeśli chcieliby państwo aby państwa film znalazł się na tej stronie prosimy o kontakt (dane dostępne w zakładce KONTAKT).
Źródło materiałów – YouTube.